Výlety, zajímavosti v okolí

Kromě turistiky zde máte možnost využití horských koloběžek v areálu Kopřivná (cca 2km) nebo využít místní in-line a cyklookruh v Karlově, cyklostezky (cyklobusy), nebo navštívit muzeum Kapličkový vrch či pivní lázně. V provozu je i lanová dráha Kopřivná s bikeparkem a funparkem. V Dolní Moravě je postavena unikátní vyhlídková stavba Stezka v oblacích i mnoho dalších letních aktivit (Adrenalin park, Bobová dráha, půjčovna Segway, …)

Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradě Slezská Harta - cca 20 km, Termály ve Velkých Losinách nebo bazén v Horských Lázních v Karlové Studánce.

Nově lanové centrum u hotelu Kamzík.

V okolí stojí za zhlédnutí klimatické lázně Karlova Studánka, nejvyšší hora Praděd, vodopády Bílé Opavy, Rešovské vodopády, Bruntál (zámek, aquapark, Uhlířský vrch), Pradědova galerie v Jiříkově, přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé Stráně, vodní nádrž Slezská Harta, hrad Sovinec, zřícenina hradu Rabštejn, Rašeliniště a Mechové jezírko Rejvíz, zámek a ruční papírna Velké Losiny, lázně Jeseník…

MALÁ MORÁVKA: spolu s Karlovem patří k největším rekreačním, turistickým a lyžařským střediskům v Jeseníkách. Z obce vedou turistické cesty do nejkrásnějších koutů Hrubého Jeseníku. 

Pro celodenní výlet doporučujeme návštěvu Dolní Moravy (cca 70km): www.dolnimorava.cz

Možnosti koupání: Horské Lázně Karlova Studánka - bazén, Termály Losiny, aquapark Bruntál

Běžkařské trasy naleznete na webu www.msregion.cz

Více informací: www.navstivtejeseniky.czwww.jeseniky.net

Dotazy a rezervace: